Firma działa na rynku od 2000 roku, na początku jako Biuro Projektów Elektro-Energetycznych Projekt, zajmujące się opracowywaniem projektów w zakresie elektroenergetyki, automatyki i teletechniki.

W późniejszym czasie wobec rosnącego zapotrzebowania na rynku wykonawstwa obiektów elektroenergetycznych, nasza firma, w 2010 roku, na podstawie zdobytego doświadczenia i pozyskanych kierowników budowy z dużym stażem, stworzyła dział wykonawstwa, zmieniając równocześnie nazwę na Grupa-Projekt Usługi Elektro-Energetyczne.

W związku ze stale rozrastającą się kadrą pracowniczą i powiększającym się parkiem maszyn, na początku 2012 roku, firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W 2014 roku wychodzą  naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, firma rozszerzyła działalność o świadczenie usług z zakresie projektowania i doradztwa w  branży sanitarnej.

Właścicielem i prezesem firmy niezmiennie od 2000 roku jest pan Piotr Stach.

Przez ponad 10 lat działalności zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów oraz niezbędne doświadczenie.

Grupa-Projekt Sp. z o.o. w chwili obecnej zatrudnia kilkadziesiąt osób oraz dysponuje rozbudowaną bazą sprzętową, co pozwala nam na realizację nawet najtrudniejszych zleceń.

W naszej pracy posługujemy się nowoczesnymi narzędziami, które pozwalają na realizację obiektów elektroenergetycznych od koncepcji ich powstania poprzez pełną dokumentację techniczną, aż do ich budowy i nadzoru autorskiego nad ich powstaniem.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne podejście oraz rzetelność przy realizacji zleconych zadań. Oferujemy wysoką jakość usług, krótkie terminy realizacji oraz korzystne ceny.

Zadowolenie naszych klientów i jakość obsługi to dla nas sprawy priorytetowe. Nieustannie doskonalimy proces wykonywania usług oraz zwiększamy ich zakres.

Jeśli macie Państwo problemy w zakresie szeroko rozumianej energetyki lub techniki sanitarnej to jesteśmy do dyspozycji i na pewno znajdziemy optymalne rozwiązanie.